|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- «Новою поштою» (1-3 дня від дати замовлення)
| Тип інструменту | Садові секатори |
|---|---|
| Загальна довжина | 215 мм |
| Максимальний діаметр різу | 20 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага | 0.17 кг |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |