|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- «Новою поштою» (1-3 дня від дати замовлення)
| Висота | 1027 мм |
|---|---|
| Форма етажерки | Пряма |
| Ширина | 451 мм |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Вологостійкість | Так |
| Глибина | 318 мм |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Гонконг |
| Основний колір | Білий |
| Кількість ярусів (полок) | 4 |
| Форма полки | Пряма прямокутна |
| Полки | Пластик |
| Ножки | Пластик |
| Кількість ножок | 4 шт. |
| Тип меблів | Етажерка |