|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- «Новою поштою» (1-3 дня від дати замовлення)
| Довжина ручки | 300 мм |
|---|---|
| Тип йоржика | Настінний |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Діаметр підставки | 90 мм |
| Країна виробник | Гонконг |
| Висота підставки | 140 мм |
| Загальна висота | 410 мм |
| Матеріал ручки | Пластик |