|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- «Новою поштою» (1-3 дня від дати замовлення)
| Матеріал | Пластик |
|---|---|
| Спосіб установки | Настінний |
| Висота | 210 мм |
| Тип | Тримач для туалетного паперу |
| Ширина | 206 мм |
| Підставка для освіжувача | Так |
| Місткість рулонів | 1 |
| Країна виробник | Гонконг |
| Розміщення рулону | Горизонтальне |
| Наявність кришки | Так |
| Довжина | 130 мм |