|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- «Новою поштою» (1-3 дня від дати замовлення)
| Висота | 110 мм |
|---|---|
| Ширина | 210 мм |
| Настінне кріплення | Так |
| Корпус (каркас) | пластик |
| Глибина | 80 мм |
| Вологостійкість | Так |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Гонконг |
| Основний колір | Білий |
| Кількість ярусів (полок) | 1 |
| Форма полки | Пряма |
| Тип установки | Навісна (настінна) |
| Тип меблів | Полиця |