|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- «Новою поштою» (1-3 дня від дати замовлення)
| Країна виробник | Німеччина |
|---|---|
| Тип інструменту | Садові ножиці |
| Загальна довжина | 660 мм |
| Стан | Новий |
| Форма леза | Хвиляста |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Вага | 0.8 кг |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Довжина леза | 320 мм |