|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- «Новою поштою» (1-3 дня від дати замовлення)
| Тип інструменту | Гілкоріз (сучкоріз) |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Форма леза | Вигнута |
| Вага | 1.5 кг |
| Стан | Новий |
| Максимальний діаметр різу | 40 мм |
| Загальна довжина | 685 мм |