|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- «Новою поштою» (1-3 дня від дати замовлення)
| Тип палива | Дизель |
|---|---|
| Конструкція | Портативна |
| Потужність номінальна | 6 кВт |
| Потужність максимальна | 6,5 кВт |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Коефіцієнт потужності | 0,8 |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Захист від перевантаження | Є |
| Захист від короткого замикання | Є |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Об'єм двигуна | 499 см3 |
| Об'єм масляного картера | 1,6 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Тактність двигуна | Чотиритактний |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Режими запуску | Електростартер, ручний старт |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Габаритні розміри (ДхШхВ) | 97 х 59 х 79 см |
| Вага | 175 кг |
| Країна виробник | Китай |