|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- «Новою поштою» (1-3 дня від дати замовлення)
| Стан | Новий |
|---|---|
| Розміщення | Настінне |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип тримача | Гачок |
| Довжина | 192 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Місткість рушників | 4 та більше |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 27 мм |