|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- «Новою поштою» (1-3 дня від дати замовлення)
| Стан | Новий |
|---|---|
| Країна виробник | Гонконг |
| Основний колір | Білий |
| Кількість ярусів (полок) | 3 |
| Форма полки | Пряма прямокутна |
| Тип установки | Підлогова |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість ножок | 4 шт. |
| Тип меблів | Етажерка |
| Висота | 720 мм |
| Форма етажерки | Пряма |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вологостійкість | Так |