|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- «Новою поштою» (1-3 дня від дати замовлення)
| Країна виробник | Німеччина |
|---|---|
| Матеріал | Жароміцне скло, Нержавіюча сталь, Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Терка зі змінними лезами/насадками |
| Кількість тертьових/ріжучих поверхонь | 6 |
| Наявність контейнера (піддона) | Є |
| Нековзна основа | Так |
| Основне призначення | Для капусти, Для моркви по-корейськи, Для часнику, Для цедри цитрусових, Для сиру, Для пюре, Для картоплі фрі, Багатофункціональна, Для овочів, Для фруктів |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 270 мм |
| Основний колір | Білий |