|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- «Новою поштою» (1-3 дня від дати замовлення)
| Стан | Новий |
|---|---|
| Об'єм | 10 л |
| Форма | Прямокутна |
| Країна виробник | Гонконг |
| Основний колір | Білий |
| Довжина | 26,5 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Висота | 19 см |
| Тип | Аптечка |
| Ширина | 20 см |