|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
- «Новою поштою» (1-3 дня від дати замовлення)
| Стан | Новий |
|---|---|
| Об'єм | 14 л |
| Форма | Прямокутна |
| Країна виробник | Гонконг |
| Основний колір | Білий |
| Довжина | 34 см |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 21,5 см |
| Тип | Аптечка |
| Ширина | 19 см |